Pomůcky Oriflame

Pomůcky od Oriflame.

Jedním z důležitých kosmetických pomůcek od Oriflame je šteteček. Víte jak vyčistit štěteček na make-up? Pokud budete o své štětečky Oriflame na make-up správně pečovat, vydrží vám velmi dlouho, čištěte je nejlépe jednou týdně. Štěteček Oriflame myjte stejně jako své vlasy. Používejte šampon nebo tekuté mýdlo, jemně jej promněte po směru štětinek a potom opláchněte pod tekoucí vodou. Nakonec šteteček položte na utěrku nebo papírový kapesník – toto pomůže zachování jeho tvaru.

Pomůcky od Oriflame

Matující štetec Oriflame Beauty je velmi kvalitní štětec s krátkám držadlem. Pomůže vám snadno a rychle dosáhnout perfektního nalíčení. Vyrobený z měkkých kozích chlupů, 12,5 cm x 2,8 cm. Tento štěteček Oriflame má kód 13767.

Šteteček na pudr Oriflame Beauty je luxusní vějířový štětec, vhodný i pro aplikaci tvářenky nebo rozjasňovače či pro setření přebytečného pudru. 15 cmm. Výrobek má kód 13165.

Štětec Giordani Gold Oriflame je ideální pro aplikaci práškového pudru v perleťových kuličkách . Délka 12 cm. Můžete si ho zakoupit na našem E-shopu Oriflame pod kódem 6833.

Vhodným kosmetickým pomocníkem od Oriflame jsou také houpičky na podkladový krém. Jsou určeny ki rovnoměrnému a hladkému nanášení podkladovného krému Oriflmae. Po použité houbičku dobře vyperte a nechejte uschnout. Aplikační houbičky si můžete objedant na našem E-shopu Oriflame pod kódem 13304.

Štětec na pudr Oriflame Beauty

Štětec na pudr Oriflame Beauty

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: