Oriflame – skupiny vůní

Skupiny vůní Oriflame

Tvůrci parfémů se pohybují v ráji, kde si mohou vybrat z neuvěřitelného množství vůní a kombinovat z nich jakoukoliv směs. To je jeden z důvodů proč je nabídka parfémůí tak jedinečná. Aby vám Oriflame. výběr trochu zjednodušil, jsou vůně rozděleny do čtyř skupin podle hlavních složek, které v kompozicích dominují.Vnímání vůní je opravdu velmi delikátní a individuální věc. Obecně platí, že co cítí jeden, nemusí u stejné vůně cítit druhý.

Toaletní voda Enigma

Oriflame.?

Vůně je směs různých esenciálních olejů. A každý esenciální olej se chová jinak v závislosti na poměru v celé kombinaci.

Hlava vůně Oriflame.

Jsou první tóny, které vůně vyzařuje. Osloví vás jako první, ale brzy vyprchají. Vyvolávají počáteční a to nejsilnější dojem. Jsou to těkavé wsenciální oleje, např. citrusový, rozmarýnový, pomerančová nebo třeba levandulový. ( svrchní tóny)

Srdce vůně Oriflame

Srdce vůně jsou výraznější esenciální oleje, které jsou dominantou parfému. Převážně se jedná o květinové tóny, jako je jasmín, lílie, růže nebo např. konvalinka. ( střední tóny vůně).

Tělo vůně Oriflame

Tělo vůně je základ, na kterém je parfém postaven. Dávají vůni hloubku, jsou smyslné, protože mají velkou molekulární hm.. Patří k nim převážně dřevité tóny, které velice pomalu vyprchávají. ( spodní tóny vůně).

Parfémovaná voda Grace

http://oriflameslevy.shop.oriflame.cz“>E-shopu Oriflame.

Pokud se stanete členem Oriflame, nakupujete veškeré produkty Oriflame se slevou 23% . Zaregistrovate se můtete zde: Registrace Oriflame

Reklamy

One response to “Oriflame – skupiny vůní

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: